Stopa a houby

Mám najednou spoustu času na pejsky, ale žádnou fyzičku, tudíž o aktivitách jako agility nebo dogfrisbee si můžeme nechat jenom zdát.

Nicméně ještě že existuje něco jako "sportovní kynologie". Ano, uvozovky tam jsou zcela záměrně, protože v našem podání se ani o sportovní ani o kynologii mluvit nedá:o))), ale to neznamená, že se do toho nevrháme po hlavě (ať je to co je to). No, řekněte, jaká je to asi dřina našlapat pachovej čtverec nebo nedejbůh STOPU!!! Čtverec je vůbec sranda věc. Chvilku šlapete, pak čekáte až se to uleží a pak stojíte u psa a necháte ho cpát se granulema, který si vyčmuchá:o). Psovod opravdu dře jako kůň:o). Artýsek se dneska zabýval i pachovým tunelem a jak je jeho zvykem i ve všech ostatních disciplínách - hlavně je potřeba všechno udělat rychle. Ne moc přesně, ne moc soustředěně, ale o to rychleji:o). Myslím, že tak polovinu žrádla v tý trávě nechal! Co je ale, myslím, potěšitelný, že ho nezastavilo vskutku nehorázně hnusný počasí a až bude někdy příště hezky, na 100% tam nechá úplně stejnou porci granulí! Takže stopu zvládáme fyzicky dost v pohodě a stejně tak srandy jako chůzi u nohy a odložení:o). Hihi. Fyzické zapojení psovoda je proti agility nula. Tak klidně udělám prohlášení, že sportovka je pro lenochy:o))).

Aby se smrádky rozležely, vydali jsme se ještě na chvíli do lesa, protože tak to prostě děláme. Jenomže teď mají vycházky v lese upgrade! Houby. Jsou všude. Je je jich tolik, že je ani víkendová invaze houbařů nedokázala vyhubit. Rostou i kolem cest, kde se pohybuju já. Jednak mi terénní nerovnosti způsobují funění, takže se z cesty nehnu a jednak mám na flexině Tydýta a představa, že se motáme mezi stromama s osmimetrovým provazem mezi mnou a géniem, je dost humorná. Takže i na nás se houbařsky dostalo. Kdo mě zná, tak ví, že vařit neumím a s tím dost úzsce souvicí fakt, že nevařím. Ovšem teď jsem zvládla usmažit řízky ze třech kluků, co jsem identifikovala jako jedlé. Taky jsem zvládla houbovou omeletu z jiných úlovků. Tím jsem se ovšem vyčerpala a zbytek vrazila do mrazáku. Ještě umím rizoto a tam jsou houby dobrý, ale zase nesmím Míru tolik rozmazlovat:o)))!

Komentáře  

 
0 # usioyeliboyik 2022-06-16 03:35
http://slkjfdf.net/ - Oludor Avetihep hjn.csxe.foxtro tlik.cz.lym.jg http://slkjfdf.net/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek