CC

...aneb hovno! 

Jsem sprostá! Ještě na mě ani neuschla všechna voda ze sprchy a už sedím u kompu, abych napsala, jak moc se mi chce být sprostá.

CC neboli zkratka pro caniscross. Můj historicky první výběh. Nikdy jsem se běhat nevydala, bez psa ani se psem. Z mých několikero tělocvikových přespolních běhů si pamatuju, jaká je to pakárna. Kraťanda může za to, že jsem vyběhla! Asi jí přestanu mít ráda. Jediný, co mě při mých vážně kraťounkých chvílích běhu napadalo, byla hromada sprostých slov, ale jenom hovno jsem si dovolila vykřikovat nahlas. Bohužel kraťanda to zaměňovala za honem, což je povel pro zrychlení... 

Sedím doma u kompu a stále mě napadají jenom sprostý slova. Endorfiny se asi někde vyplavily, ovšem ten vztek, kterej mě popadá vždycky, když jsem extrémně nemožná, je zabil. Všechny. I toho malýho endorfínka vzadu, endorfinní miminko. Je mrtvý!

Pavlína jako společník byla skvělá, nekopala do mě a ani jinak mě neinzultovala, když jsem se po několika metrech běhu sunula šnečí chůzí. A Pindruše tahala - za což jí večer ještě vyčiním, protože podle posledních pokusů tahat neměla. Kdybych věděla, že tahá, seděla bych doma u kafíčka a dortíku!!!

Šmankote to byl zase zážitek! To jsem zvědavá, jak brzo zapomenu, jak strašný to bylo a hlavně jak strašná jsem byla já!

A v pondělí mi začíná kurz! Kdo si platí za to, že dělá činnost, která je mu akorát k vzteku? 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek