Únor 2015

DSC 7866Samozřejmě, že i v únoru se dělo spoustu věcí, ale mně se každá hodina zkrátila o 20 minut (o tom psal už Einstein; mrzká teorie relativity), což celkově dělá dny mnohem ale mnohem kratší, tudíž nestíhám nic. Vůbec. Mám tu hromadu neroztříděných videí a fotek, k nim příběhy touhle dobou již částečně pozapomínané a nic z toho nevisí na síti!

Takže jenom ty nevýznamnější události... Událost... Mates objevil, že má pinďourka (jak mu teď radostně všichni doma říkáme). Rád si za něj tahá, směje se tomu a u toho výská PIPI, což vlasně znamená pták, ale ani s tím není daleko od pravdy, ne? Je to jeho oblíbená část těla. Čímž se dostáváme k tomu, že jsem ho poprvé dost jasně zklamala, protože já PIPI nemám! Mates mi to jednou ve vaně oznámil - PIPI NENÍ. No není no, nic nenadělám! Mates to ale nevzdal a ještě několikrát se znova přesvědčoval a znova se zklamával. Že táta nemá mlíko, ho nikdy nezarazilo! Tak proč PIPI? :o)))

IMG 0056Po dlouhý době sněhový jsme se konečně mohli vydat na hřiště. Já chtěla cvičit s pejskama, ale nakonec jsem cvičila s Matesem:o). Má perfektní sbíhaný zóny a zkusil i slalom! Po dobrým náběhu brzo vypadl:o). Během celýho cvičení si ale strašlivě zaprasil boty a vlastně sebe celýho. Sníh mě mrzel, protože nešlo cvičit s pées, ale bahno mě sere. Všichni jsme zaprasený ještě víc než obvykle!

Po republice probíhají jarňáky a jelikož i maminka prázdninovala, přijela se na nás podívat. Chudinku jsem jí vzala do kraválu a řevu jednociferných dětí:o). Matýsek se přesunul na cvičící lekce chodících a tam je fo fakt mela:o). Nakonec jsme to ale všichni ve zdraví přežili. Mates je tam nejmladší, ale je to pašák a zdatně se účastní všech aktivit, které jsou požadovány. WP 20150205 004Umí dojít pro ruličku a navlíknout jí na švihadlo - opakovaně; umí se nechat zapřáhnout jako koník/zapřáhnout matku jako koníka - a to vůbec netuší, co to vlastně dělá; umí chodit po překážkový dráze a překonávat všechny nástrahy trampolín, klouzaček, tunelů a podobných pastiček; umí chytit obruč a s ostatníma dětma dělat kolo kolo mlýnský... Hrdina!

V rámci jarních prázdnin šel ve čtvrtek plavat s Matýskem Míra. Kluci to zvládli od začátku do konce úplně sami a ještě stihli fotit:o))). Župan jsem pořídila, aby Mates neofoukl, když se odchází z bazénu a boty má, aby mu to neklouzalo (a taky aby měl chráněný nožičky, bůchví jaký lidi tam choděj:o(. I plavky má miminko husto-kruto-přísný, ale nezvládla jsem se zapsat na fotící lekce, takže to neuvidíte:o(.

Samozřejmě stále do našeho rozvrhu patří navštěvování dětských koutků v různých kafárnách, neboť bez ranní kávy jsem se stala nemožnou. WP 20150203 011Kafe si tam rozhodně nevypiju v klidu, ale vypít ho stihnu, tak si není na co stěžovat. Na žíněnkách už je Mates mazák a různě klouže a skáče dolů, ale při tom všem je to miminko s pudem sebezáchovy a jako pako se nikam nevrhá...

Únorové fotky hledejte tady.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek