Říjen 2014

Tomu miminku bude co nevidět rok!!!

DinoPark2. 10. Dinopark Liberec

Říjen jsme odstartovali ve velkém stylu - návštěvou Dinoparku. Dobrovolně bych se tam nevydala, ale když to bylo zadarmo... Podle očekávání to Matese nijak výrazně neohromilo. Opakovaně se hrozně lekl u tyranosaura, kterej řval jak na lesy a způsobil, že Mates řval jak na lesy a pak neradostně dloubl jednoho býložravce do oka. V pološeru, který tam panuje, musel většinu času sedět u mě na ruce, takže mě ještě teď brní a v noci pravděpodobně upadne. Nejzajímavější nakonec byla klec plná míčků, což má s druhohorama pramálo společnýho.

13. 10. Banánožrout obecný

Schválně, jestli je poznat, o čem bude tenhle odstaveček:o)? Naše miminko se zamilovalo do banánů. A žere je fest! Nejdřív banánem zapatlával všechno kolem a kdysi dávno měl dokonce období, že banány nechtěl ani cejtit! Teď dokáže středně velkej exemplář sežrat pod minutu. Fakt! Dáte mu banán a než se otočíte, dítě má prázdný ruce a zbytky nejsou ani na židličce, ani pod židličkou, ani na Matesovi, nýbrž v Matesovi!

Miminka jsou ráda nošena, nejlépe v šátku na břiše. Tak si vemte balení šesti dvoulitrových kokakol a pověste si ho na břicho? Dobrý? Takhle nějak by to vypadalo na břiše s Matesem, nicméně i Mates si všiml, že má matku a že tato osoba je přístupná tulení v případě, že to prodlouží miminkovo spánek. Tudíž se Mates jistojistě schválně budí dřív, abych ho musela ukonejšit tak, že se na mě dítě stulí v pro mě nejmíň pohodlný pozici a usne. Pokud možno alespoň na třičtvrtě hodiny, aby to fakt bolelo. K tomu je potřeba pobroukávat hity typu "zoologická zahrada, je jen chabá náhrada, v pralese skotačit, tu touhu nelze potlačit" a pobroukávat je dlouho a pořád dokola. I "my jsme žáci třetí bé" je dobrej song!

hejbací autoJirkovský gang ukázal Matesovi radosti houpadel ve tvaru autíček a dabldekrů a čtyřkolek atd., tudíž malé Matese se při průjezdu kolem takových atrakcí vesele vrhá z kočárku s hrozivým bbrrrmmmmm a případným řvaním, pokud se nezastaví a nenechá se udělat ho bbrrrmmmm. Je jen otázkoučasu, kdy odhalí, že za peníze se to i hejbe a bude vyžadovat pohybovací bbrrrmmmm:o). Přijdeme na buben...

31. 10.

Jelikož plesnivý pes rozkousala zdroj notebooku, nebylo možno aktualizovat:o). Nyní zdroj zajištěn.

Jako hlavní novinka je Matesova mobilita. Jelikož jsem měla tendenci se zblázit, když bych ještě jednou šla do města s kočárkem, byla mi navržena léčba kolem. Bicyklem. mates dostal slušivou helmičku a židličku na kolo a mohli jsme vyrazit. Venku je sice moc hezky, ale už docela chladno, takže jsme první výjezd udělali opravdu jenom malinkej, navíc Matese okamžitě po výjezdu usnulo a pak prudilo, když jsme jeli domů autem a když jsme byli doma a když měl usnout a neusnul a pak když usnul pozdě a museli jsme ho vzbouzet, aby šel večer zase spát... No, časově dost propadák, ale jinak tuze vellká paráda!!!

Komentáře  

 
+1 # Majja 2014-10-16 07:11
Modlit se, at ho nikdo na atrakci neposadi, nevhodi mince a nezapne.....v opacnem pripade mu brrrrm brrm na nezapnute atrakci vydrzi dloooouho, i kdyz mne osobne pak vadi divne pohledy kolemjdoucich :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek