Přebalování

V porodnici vám toho řeknou spoustu. Taky podepisujete spousty papírů, že vám to bylo řečeno, že jste poučeny. Co je ale zřejmě dovednost, se kterou se všechny ženy rodí? Umění přebalování! O tom mi nikdo nic neřekl a pak to přišlo.

 Hovno. Barvou i konzistencí podobné povidlům. Moje první přebalování a moje první hovno. Během čistícího procesu se dostalo úplně všude. Kromě většiny tělesných částí Matese se dostalo taky na blízkou skříň, zeď, přebalovací pult, vaničku, zem. Zoufale (hystericky) jsem se chechtala a snažila se tu spoušť ubulíkovat, na což dítě reagovalo velmi jasně. Namířil na mě a začal čůrat. Tato činnost ho zaujala tak, že si jistojistě vymačkal měchýř na dva dny dopředu a valnou část se mu podařilo vymačkat na mojí sexy nemocničí noční košilku. Okolí posráno, já pochcána. Radost. Když jsem se vrátila do pokoje, obě spolubydlící se na mě částečně soucitně, ale spíš vysmátě koukaly a ani se neptaly na detaily. Nevím, neměla jsem být poučena, jak přežít přebalování? O tom především?

Po třech týdnech už mám najeto víc, ale stejně se chlapec znova dvakrát trefil. Dneska ovšem zvládl novinku, a to prosrat se skrz plenu až na záda. Neumím najít jiný slovo, který by vystihovalo to, co vytvořil, takže i když to zní dost vulgárně, je to přesně to, co se stalo. Akorát jsem mu dala všechno nový a čistý, protože jsme se chystali k doktorovi vypláchnout pusu genciálkou. Čistý bylo špinavý během deseti minut - bodýčko, overal i zavinovačka. Poněkud zoufale jsem ho zabalila do pleny a vydala se do koupelny dítě vykoupat. Ale jak? Nakonec jsem napustila umývadlo, vyignorovala tu vystreslou ženu v zrcadle a dítě dost alternativně umyla. Řval, to on umí:o))). Po převlečení chvilka spánku a pak dotaz. Proč jsi dítě probůch mokrý na boku a zádech? Protože ti máma v pleně blbě srovnala pinďourka a ty ses pročůral na druhej set oblečení. Třetí set se mi už hledal opravdu těžko, protože oblečků velikosti 50 nemám nekonečně. Nekonečně se nám sešlo velikosti 56 a ta je zatím tuze veliká! Úplně podivně oblečený dítě jsem dovezla k pediatrovi a teď máme všechno takový nafialovělý...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek