Červen 2015

Červen není nic jinýho než dlouhý a otravný čekání na prázdniny!

Matesův život evidentně zpomalil z toho šílenýho vývojovýho tempa a není se každej večer nad čím podivovat. Rostou mu zuby a zvládá to skvěle. Roste i Matese jako takový a všechny tepláky jsou mu najednou krátký.

Největší novinkou měsíce června je náš novej Chariot CX1. Těžko říct, pro koho ten kočárek vlastně je. Nejspíš pro mě a Dýdynku. Kromě cyklistickýho setu, kterej využijeme asi nejmíň, máme ještě joggingový kolečko a zlatý hřeb naší koupě - tadáááá: trekingovej set. Trekingovej set není nic jinýho než dvě tyče přimontovaný k pásu a jistě by to šlo vyrobit samo, ale když už si člověk koupí takovou drahou srandu, je hezký mít drahý všechno:o)! Jsem z toho kočárku, co ani není kočárek, nezdravě nadšená, a když jsme dneska po Liďácích zkoušeli zlatý hřeb, nenechala jsem ho vézt Mírovi, ale i do kopců jsem pěkně funěla sama. A to i s Matesem, kterej, a to není žádný překvapení, se pěkně proveze. No, rozhodně mě z toho bolí míň tělních částí než z nošení krosny s jeho výsostí. S dalšíma srandama počkáme na Ježíška nebo na bazar:o).

Mates má rád všechno nový, a tak si rád leze i do novýho kočárku. Další plán je vyrazit na celodenní výlet. Mates venku nespal ani nepamatuju. Od tý doby, co chrní v postýlce, ho pravidelně a radostně do této ukládáme a pak ukládáme sebe do našich postýlek:o))). Doby, kdy jsme courali venku, aby miminko spalo jsou ty tam. Zkusíme, co s naším mocipánem udělá Chariot.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich