Zkoušky DD, Hrádek nad Nisou

Artýsek DISK; Dýdý DISK; Petra Malá + Anna Říhová 

Dovedu si představit, že některým už připadáme našima DISKama fakt extrémně neschopný. Opravdu extrémně neschopná jsem, ale to já celoživotně, takže u nás dobrý:o).

Vedro způsobilo naprostou absenci jakýhokoliv tréninku, a tak jsme jeli na zkoušky prostě nuloví. 

IMG 0912U Artýska by to bylo jedno. Počasí nám moc nepomohlo. Doufala jsem v naprostý úpal a vedro a tím pádem foxteriéra plazícího se po place a tudíž NECVÁLAJÍCÍHO, NEPOSKAKUJÍCÍHO!!! Prdlačku. Zrovna nevylezlo slunce a panovala příjemná teplota kolem dvaadvaceti stupňů a povíval lehký větřík! Tohle léto poprvé:o)))! Cvičil ale strejda úplně skvěle a to i přes počáteční čmuchání při vlezu na plac. Jenom prostě zase cválal:o). Paradocně cválá, když má zpomalit. Jenomže když já zrychlím do běhu, aby on nemusel cválnout, začne skákat:o))). Povedená taškařice:o). Budeme to ale ještě zkoušet. Jsem takhle s Artýskem tuze šťastná. Můj debil, hovado nevycválaný se mnou úplně oddaně cvičí a po víc jak osmi letech mých žaludečních a především střevních potížích před každým veřejným vystoupením, jsem klidná a prostě happy. 

klus vpřed: 3+3 body

couvání: 2 body (šli jsme do zatáčky:o)

kruhy: 2 + 0 (ta nula je Artýskův vnitřní kruh)

chůze stranou: 2 body (moc ukazuju)

serpentiny: 0 bodů (to samý jako kruh - ve vnitřním oblouku pocválává/poskakuje)

pivot: 3 body (aneb kdo hledá najde:o)

choreografie/načasování: 3 body

IMG 0936U Dýdynky si můžu jít bouchat hlavou o zeď. No, ani s ní jsem necvičila a Plesnivka nedává opakování cviků bez odměny. Prostě si myslí, že už to nedělá správně a začne vymejšlet blbiny. Takže osmkrát mi packy na střídačku prostě nedá. Čtyřikrát a dost. Pak se začne zvedat ze sedu a když se chci zase jenom sedni a pac, rozbije se, začne se šmrdolit a je konec. Ťutínek moje malá a já to s ní ne a ne dotrénovat. 

kroková sekvence 1: 3+3+3 body

kroková sekvence 2: 3+3+3 body

kroková sekvence 3: 3+3+3body

synchornizované pohyby: 0+0 bodů (to jsou ty zatrolený packy:o(

otočky: 2 body (asi jí hodně ukazuju)

využití prostoru: 3 body


Jinak moje plesnivý zlatíčko cvičilo úplně úžasně. Prostě vystoupí z auta a jede:o). Vydržela i ležet i sedět a krásně překrásně kluše ve volný blízký pozici. Cvičí na granule jakoby to byly kuřecí srdíčka a dokonce se se mnou i přetahuje:o). Vždycky jí to budu kazit, ale zamilovaně:o)))!

Měla bych k tomu přestat přistupovat jako ke zkouškám na vejšce:o))) - styl půjdu tam a zkusím, co to udělá, je mi sice velmi blízký a je to putnááá i mým foxlům, ale šprtka Plesnivka to špatně nese... Asi si dřív než ona zvyknu já, tak uvidíme, odkud a jestli vůbec vyleze nějaká zodpovědnost:o))).

Komentáře  

 
0 # sláfka 2015-08-10 12:10
Ty člověče, přečti si to všechno ještě jednou, kolik toho máš vypsanýho, co už už umíte :-)))) Kdyby jste toh tolik nedělali, nemohly by jste v tom nasekat tolik chyb ... při válení na gauči by k tomu určitě nedocházelo :-) hezká léto všem cvičícím pilˇbákům. Sláfka a Altík
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek