Trénink dogdancingu v Hrádku

Do Pavlínina auta jsme nastrkaly tři klece a čtyři foxteriéry a vydaly se do Hrádku pro nějakou tu radu, co se týká dogdancingu. To, co se nakonec dělo, mělo s dogdancingem pramálo společného:o). Přesto a možná právě proto to byly strašlivě přijemně strávený dvě hodiny.

Nejdřív jsem ukázala Artýska. Artýsek předvedl víc, než je náš standard. Krásně se na mě soustředil, neutekl zabít maliňáky v odkládačkách a vůbec byl úplně zlatíčko. Jenomže pořád to není borderák a tak jsem se nakonec dozvěděla, že bych se raději měla soustředit na tu mladší čubu (Bubu:o) a že s Artýskem už to paní na zkoušky nevidí, protože má potíže s koncentrací a nepřemejšlí.

Zítra ho zapíchnu a budeme mít aspoň na tejden polívku.

Bubíš předvedla svoje klasický neovladatelný řvaní a hopsání, ale tady jsem radu dostala a nakonec jsme i něco ukázaly. Bubíš prej na zkoušky bude a s ní můžu i na neoficiálky - Hrádeckého tanečníka. Jasně, že se tam ukážeme:o))).

Dokonce i s Tydýtem, kterej teda bude už v tý polívce...

Cvičitelka byla fajn paní se spoustou rad a dobrých postřehů, navíc přijemně rázná. Vážně fajn dvouhodinovka a budu se snažit si to co nejdřív zopakovat.

Fotky jsem našla tady!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek