Postupové zkoušky DD Praha Pet Centrum

V propozicích se jasně píše prezentace od půl třetí do tří. Pravděpodobně proto nám už ve dvě volala Petra Malá, kde že to jsme, že prezentace byla do dvou. Juchůůů. A my 10km před Turnovem. Chudák Jitka s Mazlíkem šli na řadu v podstatě z auta, ovšem Mazel si stihnul všimnout krásně voňavý fenečky a zamilovaně na ni hleděl, i když Jitka měla plány o dogdancigování. Jitčiny plány nevyšly:o).

Já plány neměla. S hovadíkama mít těžko nějaký plány. Nikdy nevíte, co je popadne. Třeba Artýsek po příchodu na plac našel v zrcadle psa, kterej vypadal, že by se chtěl rvát a čím byl Artýsek blíž, tím byl i ten pes blíž, tak ho Artýs musel jít zkontaktovat až čumák na čumák. Když ho i ten druhý pes zkontaktoval a začal se tvářit divně, byl nejvyšší čas přestat a poslechnout povel. Huuustý. O tomhle drsňákovi se Tydýtkovi bude zdát. Bubíš byla jako vyměněná. Ani jednou neskočila (no, možná jednou) a ani jednou nezařvala (to fakt ani jednou!) Na cvičiště došla v úplným klidu, krásně se točila (trochu zmateně, ale krásně), pak krásně slalomovala, potom šla nádherně u nohy, potom si sedla a nedávala mi packy a pak si nelehla. Ani napoprvé ani napodruhé ani napotřetí (zato se za mnou krásně plazila) a pak už nám končila hudba, takže rychlý TRRR a ještě rychlejší DISK. Ale já radostně odbíhající z placu, vesele křičíc: "Bubíši, ty debilní tvore!" a pusu od ucha k uchu.

Artýsek nastoupil po zmiňované aféře s hustým týpkem v zrcadle poněkud zmaten. Vyzkoušela jsem nový trik, jak ho na sebe upoutat bez ňamek. Dala jsem mu odložení a poodstoupila tak na 5 metrů. Trochu jsem se obávala, že odejde, ale čím jsem k němu byla blíž, tím víc čučel v dál, takže logicky, čím jsem byla dál... Fungovalo to. Narozdíl od Bubíše Artýsek lehnul a nechal mě před ním skákat, tudíž neDISK, a protože všechny ostatní prvky zvládnul stejně bravurně jako Bubu před ním, získal Artýsek zkoušku na výborně!!!

Hurá hurá hurá!!! Artýsek má polovinu MOD1:o))).

Výsledky

Fotografie

K tomu mohl cestovat s Mazlíkem oddělen pouze látkou převozní bedny. Nikoho nezabil, i když Mazlík si mimo bednu koledoval:o). Voňavý fenky ho při tancování nerušily!!! Prostě byl báječnej a to je to takovej mladík. Bude mu teprve šest!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek