Postupové zkoušky DD

Nevím, co mě to pořád bere. Minulé fiasko v Hrádku mě zase neodradilo a přihlásila jsem nás (sebe a inteligenta) na zkoušky DD v Praze. Přihlásila jsem nás na obě zbývající (opět) - MD1 a HtM1.  Prezentace byla od dvanácti do jedný, takže jsem přehodnotila svoje obvyklý pozdní příchody a na prezenčku jsme dorazili ve čtvrt na jednu.

IMG 3563Od tý doby byl se mnou Tydýsek venku. Nejdřív jsme si hodně hráli, potom cvičili za piškoty a pak už šli dovnitř a vlastně hned na řadu. MD jedničkou se vždycky začíná a my chodíme i mezi prvníma, aby jsme měli dost času připravit se i na druhou zkoušku. Artýsek se mnou tentokrát přijel a byl se mnou celou dobu, kromě okamžiku, kdy se během zkoušky rozhodl, že jsme u těch ostatních psů moc blízko a na ty nejbližší se chtěl jít podívat. Netuším, jestli to byli psi nebo feny, ale nehodlala jsem to nechat dojít tak daleko, aby to bylo vidět, slyšet i krvácet, tudíž jsem teda nebohého Tydýska čapla za ocásek a vrátila ho zpátky do hry:o))). DISK. Ale i kdybych se ho nedotkla, tohle byla taková časová ztráta, že nám na chůzi bokem stejně už nevyšla žádná muzika. Pak šlo asi osm lidí a pak my podruhé - zkouška  HtM1. Kde je to přesný heel místo, tuší Artýsek jen velmi přibližně, naštěstí během cvičení můžu na psa mluvit a motivovat ho ke zpomalování a zrychlování..., takže Artýsek zpomaloval a zrychloval a slalomoval mezi nohama a je z toho 27 bodů a známka výborně!!! Juchůůůůů!!! Jsme tříčtvrtinový MODi:o))).

Ke zkouškám tentokrát došlo kolem 40-ti psů a i když všechno běželo velmi plynule, akce trvala dlouho a domů jsem jela dost pozdě. Ale vlastně to vůbec nevadilo, atmosféra byla příjemná a byl tam takovej větší klídek než třeba na agility... Takže v prosinci na další zkoušky... 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich