Gamořin deníček - půlroční štěně

Máme doma pracovní štěně. No, jupí...?!

Hele jako, Gamorče je báječný zvířátko. Jako fakt. Je milá, kontaktní, ovladatelná, mazlivá, žravá, hravá, spolupracující a, to je ten kamíneček úrazu, NEVYPNUTELNÁ. Naposledy byl takhle šílenej Artýsek. Jenomže s ním jsem nevěděla vůbec nic, takže celý dny lítal za tenisákem do padnutí (který ale nepřicházelo:o). Teď jsem lehce poučená o péči o pohybový aparát štěněte a pokud to štěně brzo nevyroste, tak nás oba zastřelím. Má energii na všechno. Furt. Nespí, ba ani neleží. Chodí a hledá, co by asi tak mohla dělat nehledě na stupeň aktivity, která předcházela. Nelze jí utavit aportováním, protože kostra/chrupavky. Ze stejného důvodu nelze dlouhá tůra, dlouhý kolo, koloběžka. Takže všeho pomálu, což ovšem psa rozhodně neunaví. Prej jí mám unavit psychicky. Jako ják jako? Cvičení jí neunavuje, ona totiž moc hlavu nepoužívá a je taková bezstarostná, což je taky super, ale to unavování jde tím hůř:o))).

Naštěstí má na takové to domácí okusování Bubíše a na venkovní lítání Pindrušku. Vůbec si nedovedu představit, že bysme velký holky neměli!!! Kraťanda toho naběhala za poslední dva měsíce víc než před tím za rok!
 
Gamoru les a to, co nabízí, velmi zajímá. Lovení bych tomu neřekla, ale lovení to tak nějak je. Když ty srny jsou děsný krávy! Má sobecká neláska k těmto tvorům zase začíná kvést. Jako hezký jsou, ne že ne, ale vyběhnout metr před námi a tvářit se překvapeně...? Holky se překvapeně netvářily a reagovaly. Všechny. No co já jako? Dýdynka se vrací na zavolání, Bubíš není srnonebezpečná. Zrzka zatím loví kraťandu, takže ta jí přivede zpět... No, zapracujeme na tom. Nějak...
 
Sežrala mi dvoje kalhoty, nějaký ty boty, novou podprsenku. Zuby má všechny.
 
Je potřeba ale zdůraznit ještě jednou dokola, že je skvělá!!! Vážně je:o))). Náš velkej, chlupatej, holčičkovej Artýsek.

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek