Zkoušky 2 + 1, farma heroutice, Neveklov

1. běh DISK; 2. běh: 5. BO asi bžilion trestných bodů; 3. běh: DISK; Tomáš Glabazňa

 

 

No ty vole, to byly jatka:o)))!

Zima. Hala. Totální kolaps soustředění. Zima. Čůrat. Nervozita. Zima. Rozvázaná tkanička. Zima. Hlad. Zklamání. Zima.

Tolik k průběhu závodu.

První běh jsem ještě nepřijela. Parkur se mi nelíbil, ale to není kritika, to je prostě fakt. Někomu jinýmu se třeba líbil. Nemohla jsem uložit nikam do hlavy, kudy vede trasa, a tak jsme se hned na třetí překážce (tunel) ztratily. Teda já jsem se ztratila. DISK. Zbytek trasy byl plné točení kolem bočnic, točená kladina, málo místa mezi překážkama pro psovoda a veselý psík Dýdynka, který byla přespídovaná jako ještě nikdy a běhala si tak různě od překážky k překážce:o))). Jako nelze jí to vyčítat, na parkuru nebyl nikdo, kdo by jí cokoliv sdělil o trase. Ani přibližně.

Druhý běh lehounce lepší, ale těžký náběh do slalomu (no bodejť, jsou to trojky!), což kraťanda dala, ale ta nejistota, co v ní od náběhu zbyla, způsobila vypadnutí těsně před koncem, takže opakování, ztráta koncentrace... Časová ztráta ve slalomu byla obrovská, ztráta koncentrace způsobila odmítnutí před áčkem... No a pak už konec šmitec.

Třetí běh už jsem tam zase nebyla. Ale i Dýdunka už toho měla plný kecky. DISK jde teda úplně za mnou. Pomalá psovod pozdě na místě s blbým gestem poslala psa do jiný díry. Pak už nic, ani jsme to nedoběhly, neboť jsem zase nevěděla kudy. A to ten třetí parkur jevil alespoň lehce známky normálnosti.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek