Závody při LVT Louny

Bubíš: jumping 10/18, 20 tr. b., agility 12/18, 30 tr. b.; součet 9. místo; zkouška MA2 - DISK

Dýdý: jumping 4/41, 1,11 tr. b.; agility 5/41, 0,36 tr. b.; součet 1. místo; zkouška LA1 - 1V

rozhodčí: Alice Boháčová

P 20160806 150059Tak jo, kdo jste se prokousali tou změtí informací a zkratek na prvních řádcích, zjistili jste, že Pindruška je hvězda!!! Hvězda jasná zářivá! Trošku šnečí, ale to mě nezajímá. Raději by uhořela na hranici, než by udělala něco, o čem není přesvědčená, že je správně:o))). Je moje JANG a je skvělá.

Parkury byly rychlý a běhavý - velmi jasný rukopis Alice. A taky všechny překážky daleko od sebe. Ono to zní jako dost imbecilní informace, ale pro Bubíše je to likvidační potíž. Než se doběhne od překážky k překážce Bubíš se přepne na mě a překážku vyhne. V podstatě platí, že s Bubíšem na Alici ne-e, s Dýdynkou výhradně:o))). Ale když jsem hlásila na celej den Pindrušku, nemohla jsem Bubíše nechat zevlovat doma nebo jen tak v bedně, takže závodila taky. No, a tím si zatloukla další hřebíček do rakve svý agiliní kariéry. Je děsná. Ano, je děsná protože má mě, to ale nemění nic na tom, že jako tým jsme neupotřebitelné.

Dýdynka se nepohybuje nijak závratně rychle, umí to i rychleji - v tréninku samozřejmě, ale musím říct, že k její rychlosti nemám výhrady. Ať si běží, jak jí to vyhovuje a hlavně ať jí to baví. Já se aspoň nepřetočím a mám čas se rovnat po kiksech, který pěkně řetězím jeden za druhým:o). Zónovky dala kraťanda levou zadní a je to vážně návykový nehlídat zónu jako dráb. Už nechci nikdy nic jinýho než sbíhačky:o))). Videa z jumpingu a z agility tady a tady. Zkouška níže:o))).


Bubíš se pohybuje především zběsile:o))). Nedáváme to. Ani jedna. Zónovky se nekonaly, latě padaly, odmítačky odmítačkovaly. Hmmm. Masakr. Videa z jumpingu a agility zde a zde. Zkouška nížeji:o))).


A nakonec malý kvíz: najdi alespoň jeden rozdíl:o)))

najdi 10 rozdílů

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek