Víkendovka s Martinou Klimešovou

Z Turecka jsem přijela až v sobotu večer, takže první den jsem nestihla. V neděli jsem se vyštrachala z postele a s Bubíškem se vydala na hřiště. Byla jsem utahaná jako kotě a Bubíš byla taky k nepoznání - v Jirkově z ní udělali mastodonta a pěkně přibrala nějakých těch pár kilo:o).

Dopoledne to ještě šlo, ale odpoledne vylezlo blunce a udělalo se vedro. Sice ne takový jako u Turků, ale dost protivný na to, aby se mi udělalo mizerně. Zalezla jsem do auta, pustila klimatizaci a jela domů. Doma jsem usnula a ještě dvě hodiny spala jako noha, stejně jako trpaslík, která zase většinu času prořvala v autě a ráno to tam samou radostí zase po*rala.

Z neděle jsem si donesla zase několik novinek a spoustu věcí, který jsem znala jenom teoreticky, jsem si vyzkoušela. Určitě si s psíkama budeme zkoušet skokovou techniku podle Susan Salo, budeme pokračovat v nácviku slalomu podle Susan Garrett a vyzkoušíme strečový cvičení na psí ohebnost. Jenom pochybuju, že foxl bude někdy aspoň z poloviny tak ohebnej jako borderka nebo mudi:o).

...a nakonec.

To, že spoustu věcí dělám špatně, je samozřejmý, proto si chci poslechnout názor profíků. Na druhou stranu, žádnou radu jsem nedostala, jenom jsem se dozvěděla, že všechno dělám blbě. Jo. A je vůbec někdo, kdo dělá všechno dobře?

Je.

Pro Martinu Klimešovou je to Martina Klimešová.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek