Sweetkovské dvojzkoušky

Gamyše: 1. běh: DISK; 2. běh: 1V, 0 tr. b.

DýDunka: 1. běh: DISK; 2. běh: 2V, 0 tr. b.

Jiřina Máčková 

Dneska jsme jeli daleko předaleko. Až do Prd...ubic, teda Svítkova u Pardubic. Chytil mě totiž fantas - to mě teď chytá často - a už jsem chtěla mít s Pindruškou odběháno. Nikdo neříkal, že bude na place pěkných 28 stupňů! To není Dýdýšina provozní teplota ani omylem.

Naštěstí u Svítkova je Labe. Labe je voda. Voda je kámoš. Odporně mokrá a smradlavá Dýdunka měla první běh úplně debilního psovoda, kterej se ztratil 4x za sebou a už se nenašel. Druhej běh se debilní psovod trochu vzpamatoval a pomohl týmu domlátit se do cíle. Kraťanda sice ve slalomu v podstatě šla, ale trestný za čas jsme neurvaly, takže asi HURÁÁÁ!?! Aktuálně to vypadá, že náš V2 a 0 tr. b. výsledek je poslední splněná zkouška na žampióna! Pošlu formulář a vyčkám. Brod je ještě daleko, netřeba stahovat kalhoty...
 
Trubka jela do svých dvojek taky. Na první běh nicméně nepřijela. Pozná se to tak, že si před startem čuchá, kouká, kde co lítá, a že si libovolně zabíhá do OUTů nehledě na mojí precizní povelovou techniku (ííííí, tadýýýýý). Prostě dělá trubku. Jelikož ale běhala první a nebyla hlavním bodem programu, nijak jsem se nehroutila. Absence hroucení a náhlý zájem psa o parkur však způsobil doběhnutou druhou zkoušku čistě a SKORO i hezky. Takže tramtadadááá, tým Gamorka si odvezl druhou A2 zkoušku. Jéééj!!!
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek