Sbíhané zóny

Tomáš Klus v nějaký svý písničce kohosi popisuje jako duševního masochistu:o))). Hmmm, to asi budu já, když jsem si zase vybrala to komplikovanější řešení zpracování zón . I když vlastně kdo ví, jestli by kdy Bubu byla schopná zastavit. Control není její silná stránka:o))).

Sbíhačky samozřejmě nezvládu sama, bude k tomu zase potřeba Silvie Trkman:o). Poněkud předběžně (a ona mě neposlala někam, což z ní dělá anděla. Opět.) jsem jí posílala Bubíšův pohyb a ona, že nic není nemožné:o). Podle ní se sbíhaný zóny naučí každej pes. Jenom v našem případě to bude chtít hodně přesný oko:o))). Můj milovanej nestardartní Bubíš se kupodivu pohybuje nestandartně. Člověk jí musí opravdu milovat, je úžasná! Vážně!

Natáčeli jsme toho s Mírou samozřejmě mnohem víc, ale tady jenom pár ukázek toho, jak podobná věc může být velmi odlišná. Běh.

Poprvé jsem Bubíšovi zkoušela rozplácnout áčko.

Poučení z toho plyne: na placatý áčko je ještě tuna času a musím se pohybovat jinak se skáče i na nástupní (to druhý jsem si uvědomila až teď)

Podruhý jsme to zkoušeli na koberci, kterej mi Míra krásně UŠIL:o))).

Poučení z toho plyne: můj pohyb je z tohodle videa úplně zřejmá podmínka. Druhej pokus nestál za nic, první se jakžtakž povedl. Ve skutečnosti je úspěšnost plynulého běhu tak pětinová.

Potřetí jsme zkoušeli, jestli psík vůbec umí běhat bez skákání. Nemůžu trvrdit, že by všechny kroky byly stejný, ale je to MNOHEM lepší!

Poučení z toho plyne: musím házet níž a zůstat v tom pohybu (viz. závorka výše)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde