Quatrozkoušky

sobota: DISK; 2. V :o))); neděle: DISK;  10. D

Jakmile jsem se na to vy*rala, tak to máme:o). Dokázaly jsme se dostat do dvojek bez zpracovaného áčka a tam teď zůstaneme napořád:o))).

bubu kyje duben 2015Sobota:

První parkur stavěla francouzská rozhodčí a byl to masakr. Pro nás likvidační trojboj houpačka-áčko-kladina, a pak tak latentně těžká trasa. Po první trojskočkové rovince houpačka, hned po ní do pravýho úhlu slalom a zase do pravýho úhlu dálka... Bez samostatnýho zpracování těch překážek bez šance. Bubíš ale houpačku dala bez mávnutí, do slalomu se zapojila i po počátečních pochybách, ale dálku dala úhlopříčně, takže oprava a hned další skočku Bubíš úplně rozbila, a protože se snad jediná běžela dvakrát, byly jsme rázem DISK. Tou dobou už to ale stejně bylo tak 25 tr. b. a to si ještě Bubíš rozbila držku na poslední skočce, když sundala časomíru... Bez komentáře.

Druhý běh (info) u Alice Boháčové byl balzám už při prohlídce. Bez houpačky, jenom kladina a áčko... Bubíš áčko skočila a zasloužila si za to můj nelichotivý komentář už během běhu, za což jsem si myslela, že jsme diskvalifikovaný, nicméně jsme si to na plný koule doběhly až do konce. Kladinu trpaslík zastavila (svým stylem:o) a poslední skočku neshodila. Dokud jsme nedostaly koláč a gratulaci paní rozhodčí, nevěřila jsem, že je to pravda... Bubíš splnila třetí zkoušku A1 a můžeme začít závodit ve dvojkách!!! Konečně!!!

Neděle:

Nedělám si iluze a moc dobře vím, že ve dvojkách už zkejsnem napořád, ale myslím, že by nám sedlo líp to včerejší pořadí - nejdřív Garcia, potom Boháčová.

První parkur (info) od Alice Boháčové byl tuze hezký, plynulý. Musím nás pochválit za první dvě skočky a tunel - nebylo to tak snadný, jak to zní:o) a pak přišla kladina. Náběh na ní nebyl úplně přepychovej, ale že by se tam Bubíš musela pokusit o vyražení všech svých zubů, včetně pizizubu, to ne:o))))! Takže kladina znova, zastavená zóna ala Bubíš, dvě skočky, slalom a pořád moc hezký, ale pak rozlišovačka tunel vs. áčko a Bubíš v tunelu místo na áčku. Už při prohlídce jsem si říkala, že to Bubíš nedá, ale jinudyma se prostě nedalo... Tunel byl do U pod áčkem, ale na straně, kde jsem běžela byl tunel vytaženej hodně do prostoru, takže se mu psovod musel hodně vyhnout a to malou samozřejmě stáhlo mimo áčko, do díry:o))). My jsme si ale parkur doběhly, což mě opět znova upozornilo na to, že moje kondička je v řiti!!! Ke konci třicetivteřinovýho!!! běhu mám nohy jako z olova a plíce někde na půl cesty ven z hrudníku. Tragédie!

Druhý parkur (info) od francouzské rozhodčí byl rovinka tam, stoosmdesátka, rovinka zpět, stoosmdesátka, rovinka tam, stoosmdesátka, rovinka zpátky, motanice před cílem a konec:o). Rovinky Bubíš ne-e. Instruovala jsem Lucku Outerskou, ať fotí hned druhou sočku, tam že se Bubíš rozbije a ono jo. Pak ať fotí zónu na áčku, protože tý se Bubíš nedotkne atd.:o))). Otočky o 180 stupňů ale byly načmahňaný blízko u ostatních překážek, takže točit jsem se musela brzo a moje zběsilý točení Bubíše rozahuzuje a malá kosí latě jednu za druhou. Taky z toho nakonec bylo 25 tr. b. (zóna áčko a čtyři latě - a to se jedna shozená běžela dvakrát, takže by těch bodů mohlo být i víc:o))). Byly jsme poslední doběhnuvší, pak už jenom DISKotékové. A ani čas nic moc - pod 4m/s. Takže spokojenost nic moc...

Za fotky díky Lucce!!! Moc mě potěšily. Na některých se musím vyloženě pochválit:o). Třeba vyfocenej BC ukazuju včas. Na ostatních je to dost groteska:o))). A pak zase na všech je vidět, že mám držku od ucha k uchu, případně řvu HOP:o))). Agility nás prostě baví!

Komentáře  

 
0 # Michaela Mruvčinská 2015-04-12 18:04
Moc gratuluju, těším se až vás zase uvidíme naživo! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Sváťa + smečka 2015-04-13 12:36
Díky. Jojo, vidět nás... To bývá opravdický zážitek:o)))!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek