Psolacup

Z dnešního dopoledne a kousku odpoledne jsem plná dojmů. První Bubíšiny závody se opravdu vyvedly bez chybičky - krásné místo konání a fajn organizace průběhu a nakonec i to počasí se umoudřilo. Sice jsme opustily místo činu před vyhlášením, ale chtěla jsem se ještě aspoň chvíli "ohřát" doma než vyrazím s Artýskem na večerní část foxlího víkendu.


Obrazek

První běh byl jumping a my s Bubíškem přihlášené na začátečníky a ještě navíc do kategorie small jsme skončily poslední:o). Částečně proto, že nám museli organizátoři přidržet pytel tunel, aby jím Bubíš proběhla (započítána chyba i odmítnutí), a pak taky pro dvě odmítnutí skoček a jednu chybu (shozená laťka). Myslím, že Bubíš nalítala víc metrů vertikálně než horizontálně. Po parkuru se pohybovala spíš jako klokáně a to tak odhodlaně, že vyskočila i na tunel z boku:o). Po prvních několika metrech náš výkon nenechal v klidu ani okolní publikum a když jsme doběhly, užily jsme si opravdu velký potlesk a taky myslím, že jsme několika závodníkům zvedly náladu na zbytek dne:o).

Agility nebylo jiné, ale myslím, že jsme dopadly líp - výsledky už jsem neviděla, ale tipla bych to na jednu chybu ( výstupní zóna na áčku) a jedno odmítnutí (málem jsem moje klokáně zašlápla:o) a docela faj čas:o). Uvidíme, jestli si někdo naše výsledky zapamatoval.

Obrazek

Společnost nám dělali Elly, Míša a Rodžajs, kterýmžto tímto gratulujeme k překvapivě krásným běhům: Elly k její rychlosti a přesnosti při směrovacím povelování paničky, Míšovi ke hromadě energie a rychlosti, jakou jsme u něj už dlouho neviděli a Rodžíkovi k dokončení parkuru ve skvělým čase a nezdrhnutí kamsi v dál!!! Psovodky, jste jednoduše skvělé!

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek