O Pohár PPP, Jičín

jumping - DISK, zkouška - DISK, agility - DISK;

Rene Blank

Jako obvykle jsme se diskly. Částečně mojí vinou, částečně Bubíšinou zapomnětlivostí...

Pan rozhodčí stavěl parkury nezáludné s oblíbeným OUT za zónovkama nebo slalomem a s rozlišovačkou díry tunelu - vždycky se šlo do tý vzdálenější. Takže ne úplně pro mě a pro Bubíše ideální, nicméně i přes ty DISKy to nebylo zase tak špatný.

První jumping jsem Bubíšovi ustoupila moc rychle u skočky OUT a malá si to vyložila po svým. Zbytek parkuru jsme ale doběhly moc hezky, včetně náběhu do slalomu.

Zkoušku bysme neměly tak jako tak - zvonily laťky, a zona na áčku se opět nekonala, ale zona na kladině jo a na houpačce byla taky v pořádku (v rámci našich možností:o). Tentokrát padá celá vina pouze na mojí hlavu, protože jsem prostě zapomněla na tunel a po áčku Bubíše vzala rovnou do slalomu.

Závěrečný agility jsme zabalily hned na překážce číslo tři, neboť Bubíš zapomněla, co houpačka je a co se s ní děje a nevzpomněla si ani při druhým pokusu. Když se ale rozvzpomněla při třetím, zdržovaly jsme už dlouho a doběhly jsme se rovnou zpátky na start pro hračku.

DSC 5581 DSC 5582
DSC 5583 DSC 5584

Na fotkách (díky Jíťo za odkaz) je vidět Bubíšova neskutečná skoková technika:o)))! Už Alice se ptala, jestli skokovku děláme. Když jsem řekla, že jo, zeptala se ještě jednou:o). Děláme!:o)))

Při kliknutí na fotku se vám ta vybraná zvětší. Když se pak na chvilku přestanete kochat naším výkonem, který byl i podle fotek fenomenální, všimněte si lidí vzadu, kteří nás sledují. Aspoň jsme za klauny:o))).

Matýsek na mě čekal doma, a tak jsem krafala s holkama a nedělala nic. Nejvíc mě ovšem usmála hláška o tom, jestli mě to s Bubíší vůbec může bavit, když je taková. No, mnoho jiných možností nemám, takže baví:o))). Je ale s podivem, že už podruhé v krátké době někdo prohlásil, že foxla nikdy a že nechápou, jak mě to s ní může bavit/jak to s ní můžu vydržet. Zřejmě foxlům neděláme dobrou reklamu. Jsem ráda. Nejsou pro každýho. Nejsou ani pro mě:o)))!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde