O pohár města Mimoně

Ráno strašlivá zima!!! Všechny okýnka na autě byly omrzlý a nebylo přes ně vidět nic.

Vyzvedla jsem na nádraží Verču a hurá na naše předpředposlední zkouškování. Vyjela jsem se zpožděním, ale Honza od Phoebe nás omluvil a nechal zapsat, tudíž jsme po příjezdu byly očekávány a bez problémú odprezentovány.

 0_088.jpg

První se běžel jumping. V tý příšerný kose se nedalo vystrčit ruku z kapsy a smallíci si to vybydleli opravdu až do mrtě. Na media už bylo o pár stupňů přijatelněji, ale stejně mě přepadla trochu starost o Artýska, jestli mu není velká kosa nebo, nedejbůh, jestli si nenatáhne nějakej sval nebo tak něco. Psík se z nedostatku jiný činnosti nakonec rozštěkal, což ho zřejmě zahřívalo, tak jsem ho netišila. Jumping jsme zvládli bez chyby, ale v darebném čase (ale Artýs docela běžel...), takže asi 14. místo z 26.

Zkouška byla bez slalomu, ale nedali jsme výstupní zonu na kladině, pak hned odmítačku u tunelu a to jsem na to už kašlala, takže jsme správně nevystoupili ani z áčka, znovu se nenapojili do tunelu a nakonec Artýs neproskočil kruhem. Byl takovej podezřelej, to je pravda, ale vyhýbat se mu nemusel. Takže na zkoušce DISK. Lepší než zase nějaký VD.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek