Nymburské dvojzkoušky

I. zk.: 2/26, 0,86 tr. b., 2V; II. zk.: 2/26, 0,06 tr. b., 2V; rozhodčí Lenka Pánková 

Nemám v povaze být sluníčkově šťastná. Sklenici vidím spíš poloprázdnou než poloplnou. A první vidím chyby a selhání. Prostě to tak mám. O to šťastnější jsem, když se moje skeptický předpovědi/vzpomínky na věci proběhlé ukážou jako přehnaně černé.

Po prvním běhu jsem byla trochu zpruzená. Podle mýho Pindruše několikrát zastavila a víckrát šla, než běžela. Do cíle jsme se dolámaly s trestňákama za čas a nebyla jsem překvapená. Ani jeden z parkurů se mi nelíbil. Překážky blízko u sebe, málo místa, všude točení, nemožnost se rozeběhnout... Prostě: ideální parkur pro Bubíše, kraťandina smrt. Přesto pak z videa to není TAK hrozný. Jako, nalijme si čistého vína, královna Slimejda První se fakt vleče, ale myslela jsem, že to bylo horší.

https://www.youtube.com/watch?v=Jzdz4rRXupU

Druhý parkur se mi nelíbil taky, ale aspoň byl rovně výběh z kladiny, takže se i Plesnivka zvládla trochu rozeběhnout a nakonec z toho bylo 0,06 trestňáků za čas. Jako fakt? Asi tak 18 cm přepočteno na dýlku.

https://www.youtube.com/watch?v=7oE9HuivvOI

Takový parkury nejsou pro nás. Stále platí kvest - běhají se všechny parkury, je to čelinč, ale některý nám sedět nemůžou. Tohle byly hodně ukontrolované, točivé. Pes se často proplétal mezi skočkama, který nesměl skočit než došel k tý, která byla v pořadí... 

A k té poloplné sklenici: kráska moje nádherně zatočila blbou stranu při sbíhaný zóně, nespadla jediná lať, nevypadla a dokonce zrychlila ve slalomu a v obou bězích jsme stály na bedně. A bylo vedro, že si klidně dovedu představit, že nemusela běžet vůbec.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek