Mojžířský pohár

zk: DISK, ostatní běhy taky stály za starou bačkoru

 

 

Mojí zlatou plesnivou kraťandu čeká pár vyšetření, protože mi připadá unavená, bez života... Já nevím, možná je vedro nebo je unavená. Doufám.

V neděli jsme jeli závodit, protože jsem chtěla vyzkoušet Mamuta. Rychlý cukry, který by mohly Pindrušce udělat trochu radosti a rozjet jí. Doufala jsem ve vyšší rychlost, ale hlavně bych chtěla vidět v jejích očích trochu jiskru. Mamuta ve vodě a ve vývaru ze srdcí odmítla pozřít, takže jsme naspídovali borderáka, kterej pak málem zbořil celej svět:o))). Palec nahoru pro Mamuta - funguje.

No a naše běhy. Bylo jich na takový vedro a celodenní závody až moc. Protože se přihlásilo málo psů, začínalo se hrou - barelovým během. Nejdřív jsem byla v šoku, kolik psů barely a obíhání čehokoliv v životě nevidělo. Pak jsme šly my a barely jsme oběhly:o))). S postupovkou 4,44 jsem spokojená.

Pak přišlo agility open, ve kterým kraťanda vypadla bůchví proč v předposlední díře slalomu, a než jsme se vrátily a zase začaly slalomovat, časová ztráta se stala enormní. Přesto jsme byly čtvrté. Toliko ke kvalitě osazenstva:o))).

Zkouška byla krásná. O to víc mě mrzí den DISK. Já nevím. Kraťanda vyhla skočku, která byla po cestě mezi tunelama. Neznámo proč. No a pak se taky soustředila nějak míň nebo co a jak jsem si tak dělala čelo, tak mi pod rukou po dotočeným čele odběhla za záda a skočila si něco tam. 

Jumping jsem na začátku pokazila já, takže odmítačka slalomu. Tam jsme se vzpamatovaly a až do konce to bylo dobrý. Pořadí ani nevím, neboť se blížilo Matese a my museli jet rodičovat.

Na příští týden jsem v nějakém stavu zimní ožralosti zaplatila kvaldy. To byl teda blbej nápad!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich