LVT Cvikov

Úplně jsem zapomněla vytvořit článek...

 

 

Před asi milionem let jsem ve Cvikově na LVT u Alice byla. Možná si mě z nějakých závodů s Bubíšem pamatovala, ale spíš jsme s Bubíšem byly úplně cizí. Pak nějak o prázdninách nebyl čas a teprve po dvou letech jsem se do Cvikova vrátila. Původně proto, že jsme s kraťandou překonávaly slimejdí období a to už jsme se s Alicí znaly víc:o). Na nějakých závodech si všimla, jak se kraťanda vleče a prej, že je potřeba s tím něco dělat. No, bylo!:o))) Takže jsem se na dopolední dojezdovku dokázala přihlásit a pár tréninků jsme daly.

Jenomže to už kraťanda to nejslimeďovatější období překonala a jen hezky po svým běhala. Ještě, že si Plesnivka stihla vyrobit problém na dvojskoku, abysme vůbec měly něco konkrétního k řešení. Jinak je prostě perfkcionistka a chyby nedělá. Dvojskok nemá ráda. Moc často v tréninku není a jen ojediněle na závodech, a když se na něm v Berouně rozbila, propadl se na oblíbenosti do červených čísel a na druhé cvikovské zkoušce ho vyhnula.

Ve Cvikově nám štěstí na zkoušky nepřálo, ale kraťanda běhala moc hezky. V prvním běhu jsem přeběhla vstup do slalomu a kraťandu strhla s sebou a v druhém běhu přišel ten dvojskok. Nevadí:o))).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek