Květnové dvojzkoušky - Ratenice

1. běh: DISK; 2. běh: 7.VD; Karel Havlíček 

Se picnu, ale je to jako slovenská hymna:o). Když dohrajou tu českou, vždycky se mi vhlavě rozezní: "Nad Tatrou sa blýska...". Stejné je to s panem rozhodčím: Karel Havlíček ... Borovský:o))).

Mně se nechtělo. Mně se tááák nechtělo... Ježiši, mně se nechtělo. Dýdunka byla po dornování, takže ta to měla odpískané rovnou... takže jenom Morče.

1. běh

Miluju jedničky. Krása. Prostě běžíte houpavě rovně, nemusíte vymejšlet kterou bočnici a osm různých způsobů vedení a odpadá ta možnost, že vlastně vůbec nevíte, co máte dělat:o))). Čistá radost. Parkur byl krásně jedničkový s trochu náročným náběhem do slalomu. Trochu moc náročným náběhem. Pes měl v plné rychlosti (po krátkém tunelu) trefit slalom zleva, slalom pokračoval pod pravým úhlem. Tak moc jsem se bála druhý díry slalomu, že jsem Gamyši vytlačila až na špatný náběh kolem první latě. Asi. Ten samej špatnej náběh nabídla ještě 3x, takže disk. Úplně přesně nevím, co bylo tak špatně, ale nakone jsem jí zapojila a parkur jsme doběhly.

2. běh

Parkur částečně od ocásku, ale náběh do slalomu v podstatě stejnej. Morčík tentokrát trefila správný vlez, ale už nedokázala přizpůsobit rychlost náběhu tak, aby zatočila do druhý díry a přeběhla jí. Za mě prostě těžkej náběh i do trojek.

V parkurech byl tunel i pod kladinou i pod áčkem a některé náběhy na zónovky nebyly úplně bezpečné, dost ze šikma. Já mám psa s mozkem, takže pro nás to problém nebyl, ale někteří na mokrých zónovkách dost bruslili.

Jsem na Gamorku pyšná. S tím minimen tréninků si celkem rozumíme. Jsme tým a je mi s ní na parkuru moc dobře. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek