Intenzivka s Luckou Dostálovou

Paráda!

S Radkou jsme se vydaly prohnat naše wingmany na farmu Ptýrov (Dogs in action). My s Bubíšem jsme to měly v rámci poznávání různých trenérů a různých přístupů a tahle intenzivka byla bomba! Lucka Dostálová postavila třiceti překážkovej parkur, kterej byl neskutečně úžasnej. Technickej, rychlej, s mnoha možnostmi řešení. Parádní. I trenérka byla skvělá - vtipná, komunikativní, trefná. Už jsem řekla, že to bylo parádní?:o)))

201504-agility-ptyrov-5803Když jsme s Bubíšem nastoupily na plac, asi jsme moc nadějí na inteligentní projev nevzbuzovaly...:o), ale (a to my umíme) překvapily jsme. První hláška byla, že jsem asi moc trpělivej člověk, se týkala Bubíšina odložení na startu. Ano, Bubíš byla na kopanec do prdelky, ale to by už měla prdel na dranc, takže jsme to nakonec v rámci našich možností sfoukly - první laťka spadla, když Bubíš odstartovala třímetrovým jumpem přímo NA laťku a podruhý se vypustila sama. To vše s patřičným zvukovým i pohybovým projevem. Potřetí jsme vystarovaly vyladěně a hurá po pár hopech a tunelu na houpačku, kterou ... Bubíš dala. Ale jak!!! Nádherně! Tím jsme si vysloužily další komentář, že to není zase tak špatný, jak to na začátku vypadalo:o))). Houpajdu Bubíš pak už dávala jako že levou zadní většinu pokusů. Lucie odhalila neschopnost Bubíše uklidnit se a správně vyhodnotila, že s tím nehneme (aspoň ne přímo na místě), okomentovala ječení zóna!!!, jakože by tam být nemělo, ale vzhledem k Bubíšovi...:o))), mělo. Pak jsme běhaly jako šílený a pak jsem padla:o).

Bubíš běhala moc parádně a, i když to někdy bylo na hraně, krásně jsme i rozumněly. Domů jsme dojely vyendorfinovaný a Bubíš padla jako šraňka:o))).

Bambulka hárá a já to zatajila, takže i všichni psi, co tam byli běhali hezky, neboť paničky neřešily, že psi běhat nebudou:o). Bubíš ale není moc žádaná, a v úplném klidu jí dal v jednom autě i Kukánek:o).

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek