Intenzivka s Kristou Půdovou

Jsem intenzivně přeintenzivkovaná, ale když mně se to líbí:o)))!

Krista předvedla podle mě ideální systém - zaběhněte to, jak si myslíte, pak si to projdeme a zkusíme jiný možnosti. Najdeme nejlepší řešení všech pasáží a pak to spojíte. Super.

Půdovka 2 Půdovka 1

Bubíšovo vybírání si odměny je ... jak to jenom ... bubíš-style:o))!

Parkur byl hezkej s houpačkou, áčkem a slalomem. Běhalo se mi moc hezky. Sice jsem byla lehce roztržitá, ale to já jsem většinou a dobře se soustředím jen málokdy. Malá krásně dala i vedení, který by mě samotnou nikdy nenapadlo a pak - tramtadadá - topspin:o). Rozhodla jsem se nebýt zabedněná a naučit se pár novinek a i když topspin neustále považuju za zbytečnost, Bubíšovi tak nějak samozřejmě jde. Na skočkách, kde si můžu tréninkově vybrat podtočení nebo TéeSko:o) je jednooký mezi slepými králem, neboť podtočení nám nejde opravdu hrubě.

Zóny dávala malá moc hezky, houpačku dokonce přenádherně, áčko s rezervou, ale zastavit se vždycky poctivě snažila:o). Po závodech v Mikulášovicích to bylo jako malej zázrak. Tam se totiž tvářila, že áčko je skočka! Samozřejmě že latě čas od času zvonily, ale jinak jsem z trpaslice nadšená! Krásně dávala slalom i z nehezkýho náběhu a ve vlnovce jsme byly prostě tým. Mohla jsem běžet a na psa se spolehnout a to je pak jízda:o)))!!!

Děkujeme Rádě a Kukajzníkovi za společnost a Kristě na moc hezkej večer!!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek