Intenzivka s Irenou Kochovou

Radka zařídila na Smečce intenzivku s Irenou Kochovou. U toho jsme s Bubíší nesměly chybět!

Původní plán dojet dopoledne na závody a odpoledne si dát intenzivku narušila Bubíš svým 2. V výkonem a jelikož jsme se do dvojek nacpaly hned, neseděly mi v ten okamžik časy prezence v Počernicích se začátkem intenzivky. Počernice jsem přenechala bílýmu vlkovi Riverce a užila si intenzivku...

kochová 5První parkur byl vyloženě postavený na technický finesky a jak říkala Irena - tohle všechno by v závodním parkuru nebylo. Největší potíž nám dělala skočka po tunelu, na kterou jsem Bubíše musela vést přes kladinu. Hmmm. Necvičíme to, protože je to pro nás jako slejzat Mt. Everest. Bubíšina práce na dálku je nepravděpodobná až nulová. I to jsme nakonec sice urvaly, ale málem jsem vyplivla plíce, jak jsem do toho musela opakovaně několikrát hrábnout...:o). Kladinu malá zastavovala až prapodivně hezky (jen jednou jí přeběhla o metr; je s podivem, jak se půl metru dlouhej pes může seknout se zastavením o metr..., ale zastavila:o).

(Na fotce Bubíšino áčko. No, debata na téma zóny myslím odpadá, debata o případně diskvalifikaci je celkem jasná:o)))

kochová 2Druhej parkur už byl postavenej tak, že by k němu na závodech klidně dojít mohlo. Bubíš s packou v nose dala chytáky se špatnejma dírama tunelu a i áčko se na její poměry dařilo. Skočila ho asi jenom v polovině případů, jindy se aspoň snažila zastavit:o))). Trochu jsme ladily náběh do slalomu a tam máme na čem pracovat... Ale celkově nám tahle sranda šla a zaběhaly jsme si hezky.

Mám novou zásobu agilitních pojmů a výmyslů a odešlo mi koleno:o))). Hezký! Rozhodně se těším na příště!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain