Horké léto, Louny

Lehce zmateně a nakonec dost mimo mísu jsem nás s Bubíšem přihlásila na zkoušky do Loun.

Bubu Louny červen 2015Plán byl původně lehce jiný, ale od rodičů z Jirkova jsou Louny necelou půl hodinku jízdy a když dvojzkoušky, tak to se musí:o))). Dost neortodoxně to byly dvojzkoušky na celej den plus ještě jumping a hra. Na hru už jsme nezůstali, přeci jenom na Míru to bylo dlouhý a co si budem povídat - na Bubíše taky. Psice v bedně moc neodpočívá a k večeru už byla dost použitá:o).

První zkouška MA2 se běžela ještě za čerstvé mě i Bubíše, takže hezkej běh s deseti trestňákama. Když on pan rozhodčí Rybář do parkuru narval všechny troje zónovky. To pak šance na čistotu padají exponenciálně:o). Nicméně všímavý čtenář si jistě všiml tří zónovek a "jenom" deseti trestňáků... Kladina byla:o). Nebyla ani trochu hezky, Bubíšovi na výstupku prostě upadla noha:o), ale na to se historie neptá:o))). Nakonec z toho bylo třetí místo a hovězí tyčky pro Bubíše. Ty sežrala ihned. No a pro mě premiérový pseudotop spin:o). Na videu to nakonec tak nevypadá, ale to před kladinou je ta velká novinka, že zaběhnu za překážku a Bubíše místo OUT posílám jako že na top spin, ale nikam jí nezahazuju, ale točím se s ní, takže je to asi vlastně něco jinýho...:o))). No nevím, ale tak mě to rozjelo, že mě to při prohlídce napadlo, že už jsem pak nemohla jinak:o). On totiž náběh na kladinu by byl při točení kolem bočnice dost šikmo a Bubíšina shcopnost se srovnat je nula, navíc bylo dost mokro... Malá by si pravděpodobně vyrazila zub:o). Ve výsledku jsem byla daleko od laťky a musela tam Bubíšovi ještě dohamstnout nohou, ale na nás dobrý. Houpačku a áčko vyignorovala a já taky, takže spokojenost veliká.


Běhá se mi s Bubíšem tuze hezky. Když se sebou přestanu ještě cukat, bude to zase o něco lepší. Určitě to s tak nevypadá, ale jsem s trpaslíkem ve strašným klidu. Ona mě nezklame. Maká a rozhodně mě na parkuru neopustí. Nemá zóny, já nemám fyzičku. Ani jedna nemáme control:o). Jsme tým a jsem šťastná. Takový je naše agility. Jsme prostě šťastný obě:o)))!!!

Druhá zkouška MA2 už začala být oříšek na mojí koncentraci, přece jenom jsme tam tak tři hodinky čekaly a to já pak odcházím... Nicméně Bubíš mi to ulehčila obrovsky skočeným áčkem. Obrovsky. K zóně jí chybělo tak třičtvrtě metru a to bylo na odchycení a opravu, takže znova áčko - nádherně zastavený, pak kladina - nádherně zastavená a pak houpačka - přepychová. Bubíš je kráva mrňavá:o)!!! Parkur jsme si doběhly moc hezky a zvládly jsme i na nás těžkej náběh do slalomu. Bubíšovo zpracování vlnovek je bezchybný a můžeme letět dopředu, i když se u toho motám jak vítr v bedně:o). Trpaslík si sama našla i kruh a to je vždycky trochu loterie, jestli si vybere tu správnou díru... Prostě hezký. Jednou jí za ty zóny utrhnu nožičky a bude!


Odmítačka v jumpingu jde pouze a výhradně za mnou. Utekla jsem Bubíšovi, když byla v tunelu a to pak malej pes loví mě a přestane vnímat skočky. Když jsem se ocitla u tý skočky a Bubíš nikde, bylo mi celkem jasný, co se bude dít. Odmítačka nás koncentračně rozhodila. Zapomněla jsem dát BC, tudíž jsem se ocitla za Bubíšem a RC s malou fakt neumíme, takže laťka a takovej neučesanej doběh. Ani nevím, kolikátý jsme skončily, musím mrknout na kacr.info.

Louny dobrý. Krásnej cvičák. Parkury hezký.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek