Dvojzkoušky, Ratenice

1. běh DISK; 2. běh DISK; Alice Boháčová

Miluju Alici a její parkury! Proti těm z Heroutic to nevypadalo ani jako podobnej sport... Výsledek nevypadá nijak slavně, ale mělo to dobrej základ:o))).

1. běh

Chtělo se mi zvracet. Strašně jsem se rozbila a málem jsem omdlela, jak jsem byla nervózní. Ten hroznej zážitek z Neveklova zapustil kořen a já se asi nejvíc bála, že na tom parkuru budeme za idioty. Pořád si totiž nějak nemyslím, že do trojek patříme. Kraťanda ale ukázala, že patříme a to se vší parádou. Jako blesk z nás nebude, ale věřím, že kdyby nám běžel čas, byly bysme na postupovce kolem čtyř a půl, protože kraťanda prostě valila! Nádherný všechno od začátku do konce. Kromě malýho kontaktu po jednom točení, kdy si Dýdý vybrala jinou skočku, za což se jí omlouvám (a jí je to úplně buřt:o). Po týdle kráse ze mě spadlo to hrozný nervení a na druhej běh jsem nastupovala už celkem v klidu.

2. běh

Druhý běh jsem ztratila orientaci, moc zatlačila a kraťanda se rozbila. Sice se zase rychle dala dohromady, ale ztratily jsme soustředění a pes si místo kladiny vybrala tunel. Toliko k oblíbenosti kladiny pro spy se sbíhačkama... :o)))

A celou dobu byla skvělá. Kontaktní, nekonfliktní, hravá, veselá. Skvělá...

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek