Dvojzkoušky Málkov 2

Dýdý: 1. zkouška, 0 tr. b., 2V; 2. zkouška DISK, protože mám prdel jako skříň;o)

Petr Rybář

Svým DISKem jsem způsobila absenci prvního místa v součtech a taky umístění v celkovém hodnocení málkovské soutěže (jsme bramborové!!!), takže nemáme pytel žrádla pro Bubíše a ta teď bude za mojí chybu pykat nejvíc:o)))!

Nemohla jsem odolat dvěma tak extrémně blízkým destinacím - Louny a Málkov, ale už ráno bylo jasný, že moje RAMka není restartovaná a taky že prostě nemám morál.

První běh byl jednoduchej jak facka. TEDA pro psy s odložením. Pro Bubíše by byl totálně nezaběhnutelnej, takže vlastně zase tak jednoduchej nebyl:o))). Dýdynka se svou rychlostí stačila na krásný druhý místo.

Druhý běh byl podle mě lehce komplikovanější, ale stále nic těžkýho a stále pro Bubíše nezaběhnutelná jednička:o))). Pindruška nedala zónu na áčku a myslím, že ji to samotnou velmi překvapilo:o). Moc to naperdila nahoru, přelítla vršek a pak hop jedním krokem nad zónu pryč. Dole se zapíchla do ramen a parádně ji to rozhodilo. Myslím, že si z toho jistě vezme ponaučení pro příště a áčko zase srovná. No a pak ten DISK na přeposlední překážce, protože jí do cesty vlezl zadek, který nelze nijak obejít. Záda jsem si tam nenachodila a nevím, proč jsem se tam najednou ocitla - byla to obyčejná rovinka do cíle... To mi patří, nemáme hezkou hračku a pytel žrádýlka!

Jinak osm běhů za víkend je mnoho. Bez morálu a nadšení se běhat nedá ani s takovou hvězdou jako je moje kraťanda.

Výsledky zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek