Dobble zkoušky, Mnichovo Hradiště

1. běh: 2/20; 0 tr. b.; 2V; 4,25 m/s; 2. běh: 4/20; 0 tr. b.; 4V; 4,21 m/s; rozhodčí Petr Dostál

 A máme doma hotovýho A2 psa!

Zlato moje plesnivý bylo dneska opět perfektní a zaběhlo dva čistý běhy, i když jsem se snažila kazit jí to špatnýma povelama a ztrátou paměti!

1. běh

Celou dvojstránku máme počmáranou Alicí Boháčovou a, abych pravdu řekla, od parkurů Petra Dostála jsem si úspěch neslibovala. V našich minulých bězích obvykle vymyslel nějakou technickou finesku, na kterou jsme byly s kraťandou krátký a máme od něj DISKy a VéDéčka. Dnešním parkurem velmi překvapil, ale nepotěšil:o))). Byla to totiž snadná sranda bez houpačky s jednoduchým náběhem do slalomu a v takových parkurech mnoho šancí nemáme. Borderky jsou prostě rychlejší o několik tříd a pokud je parkur jednoduchý, obvykle jich ho doběhne tři nebo čtyři nebo pět:o))) a my tak máme čistej běh, ale bez bedny. Tohle zjištění způsobilo, že jsem nebyla nervózní ani lehounce, neboť jsem s umístěním prostě nepočítala. A hele:o))), borderky shazovaly latě a nedávaly zóny a vůbec lítaly tak nějak zmateně, že nakonec byly tři čistý běhy a s kraťandou jsme to upytlikovaly na druhý místo!!! Ukořistily jsme tak pátou zkoušku a od jara budeme běhat v trojkách!!! Můj první trojkový pes! A nemám na tom mnoho zásluh:o)))!!!


 

2. běh

No, kde asi tak bylo moje soustředění po prvním běhu? Jo, přesně tam! Ještě, že na mě můj řidič, trenér a despota Radun v jedné osobě několikrát houknul, abych se vzpamatovala, jinak bych odpadla už úplně. Takhle jsem si velmi povrchně uložila druhý parkur, který byl lehounce komplikovanější než ten první a šla na běh. Neztratila jsem nás úplně, ale jistota trasy tam rozhodně chyběla. Jedno velký točení a nedobrá informace o nutnosti velmi zkrátit skok nás stály několik vteřin, a tak z toho byla další brambora.

Ovšem celkově první místo a Dobble máme doma:o))), s kokardama a ňamičkama a dalšíma cajkama. Kraťanda si závody rozhodně odpracovává:o))).

Hvězdný deník, dodatek: tohle naše agilitění mi silně připomíná moje lyžování. Jedu dolů z kopce a připadám si jako Alberto. Dřu, jdu do kolen, cizeluju hrany, hlídám rotaci těla... a na videu je taková slečinka šupiky sem šupiky tam, kolena rovný, rychlost šněčí, oblouky děsivý:o))); stejný je to na parkuru:o) - připadám si, jak musím zabrat, jak nějaká pasáž byla fičák a pak na videu chodí ne úplně hubená paní a za ní pocválává psík:o))); na videa kašlu, v mý hlavě jsme běžely BOMBY!!! :o)))))

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek