Apple cup + MR teriérů

Jumping 20. VD; zkouška - DISK; agility - 13. VD; součet J + A 9. místo; Jaroslava Podmolová

Nechala jsem kluky doma a vydala se s holčičkama zmoknout do Mladý Boleslavi. Počasí bylo fakt bláznivý. Chvíli slunce a vedro na chcípnutí, chvíli výživná průtrž. A tak celej den. Naštěstí máme stan:o). Je parádní. Do deseti vteřin fakt stojí a zabalit už ho umím pod půl dne, takže taky dobrý:o))). 

První byl postavený jumping, takže žádný zónovky... Proto 10 trestňáků za první skočku a pak ještě jedna v průběhu... Motala jsem se jak vítr v bedně. První část běhu jsem se nedokázala odprostit od tý první shozený, takže jsem zachrápala u tunelu a pak už jsem byla dost pozdě všude. Zbytek malinko lepší, i když u dalšího tunelu by klidně mohlo být písknuté odmítnutí. Ale hezkej slalom...


Zkouška byla zajímavá. Kromě zvláštního startu směrem ven z parkuru, vypadala taky dost těžce! Když to stavěli, ptala jsem se, jestli to jsou trojky:o). Ale nakonec při běhu to zase tak těžký nebylo. Samozřejmě, že jsme se DISKly - zóna. Zkouška by to už stejně nebyla, tak nebylo, co řešit! Zapomněla jsem, kudyma áčko, ale jinak dobrý:o). Myslím, že všechno ostatní dost hezky okomentovaly holky:o))).


No a agility bylo rovný, rychlý a my jsme s Bubu doběhly, protože i když zóny nebyly nic moc, bylo cejtit, že se Bubíš snaží a když je ani paní rozhodčí nemávla, tak jsme prostě běžely:o))).


Součet zní hezky - 9. místo. Jenomže z deseti:o))).

Díky holkám za báječnou společnost a Pavlíně za pochvalu. Podrbání na bříšku je potřeba i pro psovoda:o)!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde