Agility s kraťandou

Kraťanda mě trénuje dokonce snad víc, než ti moji foxlové paťatí.

Hele, jako foxl je debil, to jako ne že ne. Jenomže je si své debility vědom a staví na tom svoji kariéru. Když ho nazvete debilem, usměje se a ukáže vám prostředníček. Můžu se vztekat, můžu řvát a foxl nic. Foxl počká až mě to přejde, a pak si to znova udělá po svým. S úsměvem. Jako nápor na nervy je to pořádnej, to teda, ale pořád se jede dál. Žije se. Nikdo se nehroutí, neumíra za pochodu, netrpí... Kraťanda je víla. A já bych si tolik potřebovala zadupat, zařvat a prostě si vedle ní upustit, ale to už bych pak neměla kraťandu, ale trosku vláčející se za mnou metr až dva se staženým ocasem a výrazem hysterické raněné srny vedle prázdného krmelce. Jenomže já jsem udupaná a uřvaná, a tak mám celkem často již výše zmiňovanou srnu. Já nevím, proč jsem jí dostala takovouhle. Prej každej dostane takovýho psa, jakýho potřebuje. Asi jsem byla k debilům foxlím moc kritická? Nebo co?

Moje slečna precizní mě zase dneska lehce vytočila, když se rozpadla na intenzivce. Je trochu s podivem, že jsme se spolu vůbec dokázaly něco naučit. Nelze s ní opakovat. Nic. Jednou to zaběhne a podruhý už laboruje, proč to opakujeme, a jestli by neměla zpomalit, aby to udělala správně, a potřetí jsme v oněch místech. Hele, jako jo, kazím to já, ale já chci mít nárok na opravu, na možnost vytvoření chyby, která nebude potrestána změnou plesnivky na šneka... Ještě navíc s rozšlápnutým domečkem.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je mi líp. Takže je třeba zmínit to, co by jinak bylo zapomenuto. Na dnešní intenzivce běhala kraťanda pár prvních pokusů vážně moc krásně. Je plynulá, s perfektním pohybem, neshazuje. Dala úplně v klidu houpačku i kladinu. Zvládla i zavřený točení kolem bočnic. Prostě krása a paráda.

No a druhou půlku intenzivky zmiňovat nebudu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain