AFTER zkoušky, Ptýrov

1. běh - disk; 2. běh - 10 tr. b., 6 VD/16; 3. běh - DISK; Petr Dostál

Fuj, výkonostňák po tomhle zápisu začíná vypadat, jako ten Bubíšovo:o).

Jela jsem na ty jedničky a říkala jsem si, že Petr Dostál staví takový spíš dvojkový jedničky a že to prubnem. Prubly:o))).

V prvním běhu - než jsem nás diskla blbou dírou tunelu, protože pomalej psovod - nám pan rozhodčí odpískal výstupku kladiny. Nemůžu potvrdit ani vyvrátit, ale musím říct, že výstupka rovně do tunelu není Dýdýšina obvyklá chyba:o))). Jupííí! Parkur to byl opravdu velmi zvláštní a musím říct, že jsem ještě dneska celej den ve volných chvílích pátrala nad řešením některých partií a nenapadlo mě nic, stejně jako včera večer. Dýdynka dala odložení přes tři překážky a po DISKu jsem jí opravdu zázračně dovlála do cíle. Sice úplně jinak, než jsem měla v plánu, ale ukázalo se, že kraťanda RCéčkům tak nějak sama od sebe rozumí.

2. běh byl jen jinak přečíslovaný ten první, což je obvyklé a dalo se to čekat, ale mě to vždycky trochu zamotá RAMku. My dvě odmítačky, protože psovodova velká zadnice nestačila na úhlopříčnou "rovniku" o dálce a pěti vyosených překážkách do cíle se zádama někde uprostřed:o))). Ty vole, to byl masakr:o))). Vlála jsem jak trenky na hradě.

3. běh DISk na předposlední překážce před cílem - blbá díra tunelu. Nutno podotknout, že to byl třetí tunel v řadě a kraťanda už byla notně zmatená, proč pořád pořvávám tunel. A byla jsem tam na ní nevrlá, neb jsem na ní křikla NE, když strkala noc do tý blbý díry a kraťanda vylezla z tunelu vyloženě zmatená a nejistá. A to to byla klasicky moje chyba - hodně pořvávání tunel, málo kontaktu na mě. Hmmm, pak mi to bylo líto, ale snad mi to slečna dokonalá odpustí. Ještě před DISKem Pindruška vypadla ze slalomu a to se jí taky nestalo nikdy... Hmmm, asi nějaký blbý vibrace...?

Celkově mám strongly mixed feelings. Já nevím, parkury byly zvláštní s podivnými prvky. Už jsem několikrát psala, že pracuju na tom, abych se vždycky srovnala s každým parkurem a to jsem se snažila i tady, ale evidentně mi to moc nešlo. A pak taky Dýdynka, která se rozhodla, že mě tentokrát nebude šetřit a prostě poběží a valila to fest. Mrzí mě, že nemáme postupovku bez odmítaček. Podle mě by to byl ale strašlivěj fičák - klidně 5 m/s. Lítala jak vítr, i ve slalomu. Nestačila jsem jí, z toho plynuly ty disky i odmítačky. Pořvávat něco psovi do zad mě nebaví a nejde. Doufala jsem, že tahle rychlostní fáze dorazí až tak za dva roky a ne v pátek na Ptýrově:o))). Co nikdo, kdo neběhal s Bubíšem neocení, je Dýdýšina schopnost běžet čistě, klidně, vyrovnaně. Neshazuje. Dává zóny, odložení. Prostě krása. Mohla bych se vytahovat, že jsem s ní strašně trénovala, ale ne. Ona to dělá sama od sebe, bez mojí námahy  - ať už fyzický nebo mentální. Prostě je úžasná! Jde to samo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek