33. Dvojzkoušky, Praha Horní Počernice

25 tr. b., DISK, DISK; Jitka Maroušková

petcentrum odnosLuxusní dojezdovka a známý prostředí. Mám to tam ráda. Paní rozhodčí postavila moc hezký parkury. Na jedničky trošku těžší, ale to nám vyhovuje...

První běh byl neuspořádaný lítání od ničeho k ničemu. Aspoň mně to tak při běhu a po doběhnutí připadalo. Ale při koukání na video to zase tak strašný nebylo. Srazily jsme se za dálkou, protože jsem běžela úplně jinam a to dost blbě a Bubíš nenaběhla do slalomu, z čehož mě málem trefilo; no a pak naše zony a první s poslední laťkou...

Druhý běh, říkali přihlížející, byl prej lepší. No, nevím... Po opravě kladiny začal džihád. Pořád bojuju s tím, jestli to s Bubu opravovat nebo ne. Vím, jaká je teorie, ale Bubíše to tak rozhodí a dopřetočí, že pak už se nedá nic a zbytek běhu (i když DISKběhu) je na nic. Neopravovala bych, ale furt všude slyším, že mám a já prostě nevím...

Třetí běh Bubíš zase pokonila slalom. Ona ho prostě zapomněla. Musím dokolečka pořád trénovat všechno, protože Bubíš má sklerozu a jakmile si něco nepřipomene, tváří se jakoby to nikdy neviděla... No a pak jsem to zkazila já, neboť jsem vybrala blbý vedení, zamotala jsem nás a to už je pak konečná. Přetržená Bubíšina nit se už svázat nedá, nehledě na mou neschopnost se vzchopit.

Takže pozitiva. Tentokrát jednoznačně zpracování houpačky. Bubíš je pašák:o)))! Negativa. Kromě zřejmých nedostatků jsem tentokrát mávala rukama jako bych chtěla někam odletět. To nevím, co mě to popadlo:o). Jsme s Bubíší stejný kozy Lízy:o)))!

petko 331 petko 332


Komentáře  

 
0 # Eliška 2014-09-03 23:18
Já jsem se taaak posmála! Díky Sváťo :-) pokud jsi si na 1000% jistá, že dobře ví, jak ty zóny mají vypadat, máte natrénováno i rušnější prostředí, a nic ji nebolí, tak bych řekla, že je to na odchod z parkuru hned po první skočené zóně. Žádné opakování, opravování a jiné o-... :-) každopádně je vidět, že si to minimálně Bubíš děsně užívá, pustila jsem si to video 2x :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Sváťa 2014-09-05 15:48
Já si vážně myslím, že ví, co se na zónách má dělat. Na domácím hřišti máme velmi vysokou úspěšnost:o). Jediný rušivý prostředí jsou závody. Jakmile má pocit, že o něco jde, vyšílí se víc než obvykle a pak to dopadá, jak to dopadá:o))). Bubíš není žádnej génius:o). Zavřená v bedně se umí odkutálet libovolně daleko a u toho řvát a šílet. Taky jenom na závodech, doma v bedně spí. Tím pádem neumím říct, jestli pochopí, že taškařice je ubedněním u konce... Jo, agility je pro ní FUN určitě. Pro mě ale taky. Moje ambice je probojovat se do A2 a tam to dofoxtrotlit do konce "kariéry" a u toho si užívat, že nikdo nic takovýho nikdy neviděl:o))).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Míša M. 2014-09-02 07:40
Ahoj, po delší době koukám na foxtrotlí stránky a vidím, že jsi pěkně rozjela závodní kariéru, tak držím palce a jen tak dále.
Co se týče opravování zónovek, já mám se svými psy dvě naprosto odlišné zkušenosti. Problém je hlavně to, že samotná oprava je pro oba vlastně odměna. Než se dostanu zpátky na začátek zónovky, psíci kolem mě poskakují, štěkají, občas se do mě i zakousnou a je to pro ně vlastně děsná švanda, tak proč si neskočit, že.
Jestli se potkáme v Boleslavi na teriérech, můžem ty naše nevděčné příživníky chvíli pomlouvat :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Sváťa 2014-09-02 10:59
V Boleslavi se potkáme určitě. Jedeme vás tam s A0 Bubíšem historicky znemožnit:o)))! A na pomlouvání se tuze těším. S bordekářema si foxla nezapomlouváš!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek