18. cvikovské zkoušky

Každým závodem jsme lepší:o(     2. D

Cvikov 18.Na druhé místo opravdu nejsem hrdá. Ostuda je to D. D = dvě laťky a dvě zóny. Ale stalo se taky něco jinýho. Měla jsem z toho běhu takovej nezvyklej pocit. Já jsem běžela na mě fakt rychle a měla jsem pocit, že tam jsme s Bubíšem úplně spolu a byla jsem strašlivě přešťastná. To se nakonec pokazilo tím D, ale na to štěstí během toho běhu asi nezapomenu:o)))!

Brambora by zasloužila na prdel. Kvůli laťkám ne, ale kvůli těm zónám. Měly jsme jedinečnou příležitost si zazónovat na vedlejším parkuru a ze šesti přeběhů šestkrát zastavila a velmi jistě!!! Sotva jsme ale vkročily na kladinu na place, tak bobek! U áčka jsem byla dost pozdě, takže se zastavení konat ani nemohlo. cvikov2No a laťka klasicky ta poslední, ale tentokrát nebylo moc kam běžet, takže jsem zpomalila a už to zvonilo a pak jedna spadla při FC. Docela bych si i myslela, že za to ten FC může. Prostě zvedá pravděpodobnost pádu laťky, neboť jsem k Bubíšovi čelem a tím se pes přecvakne na mě a přestane se soustředit na skok. Mezer máme jistě milion, ale čert je vem!

Na obou zkouškách jsme dostaly moc pěkný diplomy:o). Je na nich nakreslenej ten parkur, co se opravdu běžel! Moc hezký! A jako hmotný dar něco pro psa i psovoda!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek