1. Mostecké dvojzkoušky

Další agilitní propadák na sebe nenechal dlouho čekat a máme tu DISK z prvního běhu a stejně povedené D8 z druhého. A to prosím Artýsek už v druhém běhu aspoň vypadal jako běžící pes a ne jako zmatená velryba!

Bohužel náš šestičlenný (plus Wolfík sedmičlenný) klub rozbil i zbytky Artýskovo soustředěnosti a tak jsme slalom dorvali silou mojí vůle (pes u toho v podstatě nebyl) a zbytek parkutru byl jenom ubohá trapnost. S tak hrozným časem se nedalo nic jinýho než nás disknout (naše rychlost byla 1,7 m/s, to je rychlost pajdavého šneka).

Druhý běh jsem se rozhodla nic nepodcenit a tak jsem milého Artýska tak 15minut před stratem masírovala poslušností. Nejdřív nechtěl ani ňamky (tudíž reakce na mě 0), pak jsme se dostali kousek dál. Ňamku si vzal, rychle zhltl azase čuměl v dál. O chvíli později už koukal i půl vteřiny a nakonec jsme se dostali k dobrým třem vteřinám a s tím jsme dorazili na parkur. Bohužel parkur by měl trvat vteřin 30, což je 10x víc...

Skočka, tunel dorvanej na poslední chvíli, blbej náběh do slalomu minutí překážky v přímým směru a tak dále a tak dále... Nicméně tentokrát to bylo za dvě odmítnutí a k tomu děsnej čas, takže 18 trestných bodů a D (jako: co já debil tam s nim vůbec lezu!).

Nicméně na kost zmrzlý fanklub stejně radostně výskal.

Na parkuru jsem jednoznačně nejhlasitější...

A zítra jde na to Bubíš. Bude to nezapomenutelný víkend!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain