6. lekce + komentář

 

p1130318.jpg

SEM/TAM s vypouštěním cca 1,5m

TUNEL s vedením na ruku, FC, vpřed

 

 

 http://www.youtube.com/watch?v=5Y0oS-FHHW4

ja.jpgDobrý večer,

poslední dny jsme pracovali na vzdálenosti a tahu na překážku a myslím, že to jde dobře.

Otázky k SEM/TAM: Měla bych zvednout laťku na skočce? Na jakou vzdálenost s vypouštěním bychom se měly dostat? Myslíš, že je čas začít s osmičkou?

Otázky k TUNELu: Nejdřív bych ale řekla, že se na videu dost nesnáším. Jsem pomalá a pohybuju se rychlostí sloního mláděte. Bubu při FC skáče, protože zpomaluju. Co s tím?

Otázky ke slalomu: Pozítří budu mít konečně tyčky. Takže chápu správně, že se z tyček postaví ulička, na začátek a konec se dá žrádlo a pes se nechá běhat skrz tam a zpátky? Mám už používat slovní povel?

Díky.


naslovna23.jpgToje parádní, krásně se posunujete dál! Její stahování kolem bočnice je opravdu úzké, takže můžeš o něco zvýšit laťku, ale než začneš dělat osmičky, ještě bych zvýšila vzdálenost (na asi 4m). Taky přidej vzdálenost před tunelem a abys předešla skákání při FC, otoč se fakt rychle a okamžitě hoď hračku. Při volání na ruku přichází opravdu blízko, takže raději dělej víc VPŘED - vždycky se raději zaměřuj na věci, který pro psa nejsou úplně přirozený a pro Bubu opravdu není problém držet se blízko:).

Na slalom můžeš použít misku se žrádlem nebo taky "mrtvou" hračku, protože Bubu na ní táhne dobře. Dělej různé věci, když Bubíš poběží skrz, aby se naučila ignorovat řeč tvého těla. Můžeš říkat povel na to, abys jí vypustila a slalom začni používat, až začne tušit, co se děje.

 

Komentáře  

 
0 # ofacaceqi 2022-02-11 10:40
http://slkjfdf.net/ - Doacirifo Omadyos wyq.ctwo.foxtro tlik.cz.zzc.md http://slkjfdf.net/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek