12. lekce SEM/TAM, tunel, osmičky, slalom + komentář

 p1130438.jpg

 SEM/TAM - na zahřátí. Multi otočky už patří do 2. úkolů, ale tyhle jsou pravděpodobně úplně blbě, takže jsem je ještě nechala v jedničkách. Tunel. Osmičky.

  Konečně jsem vykopala holandskou výpravu a hned, jak to bylo aspoň trochu možný, jsem se s Bubíškem vydala na hřiště potrénovat tunely a zkusit naší první osmičku.

http://www.youtube.com/watch?v=znQ5IrfNf-c&feature=player_embedded

Tohle video je starší a Silvii jsem ho neposílala, protože je zbytečně dlouhý. Teď se mi z něj ale hodí ty osmičky kolem tyčí na závěr (1:18).

http://www.youtube.com/watch?v=SlBBVpbWfxc&feature=player_embedded

Večer vypadalo, že bude ještě chvíli hezky, takže jsme zkusili slalom a přišla bouřka a sněhová vánice. No, stihli jsme alespoň něco...

http://www.youtube.com/watch?v=6WCmOppoG1s&feature=player_embedded


ja.jpgAhoj, po pauze jsme zpět. První video je příliš dlouhé, tak začni až na 1:19, protože důležité jsou až ty osmičky.

Na druhém videu je vidět, jak stále pracujeme na SEM/TAM s držením a stále se to při každém dalším tréninku zlepšuje. Pak jsme zkoušely multitočky, ale myslím, že jsem je nedělala správně, protože jsem totálně zapomněla, jakto má vypadat i přes to, že jsem na to doma koukala. Pro tunel pořád platí to, co pro SEM/TAM.

No a pak naše osmičky... Jakmile stojím, Bubu skáče, takže je jasný, že se musím celou dobu pohybovat. Takže bych řekla, že ty skočky musí být od sebe dál, protože na těch tyčkách v prvním videu to evidentně fungovalo líp. Taky to vypadá, že dávám pozdě povely a taky moje ruce místo na skočku ukazujou na nebe!!! Nebohá Bubu!!!

A slalom: chtěla jsem toho dneska večer udělat víc, ale přišla sněhová bouřka.


naslovna23.jpgFakt se zlepšujete. Opravdu dobrá vzdálenost a samostatnost na CIK/CAP! Jo, na osmičkách trochu skáče. Opravdu zkus přidat vzdálenost a dřív říkej povely a taky dělej dřív FC - tak, aby ses otáčela dokud je Bubu ve vzduchu (nebo i dřív) a ne až když dopadne a ty se na ni otáčíš - to znova upozorňuješ na sebe ne na skočku. S tunelem je všechno v pořádku, pokračujte stejně dál. Multitočky mi připadaly v pořádku. Při nich jí zvedni laťku, ale při sekvencích zůstaň na téhle výšce - myslím, že můžete začít! Dobrá práce!

A ke slalomu: Výborně. Při průběhu uličkou je opravdu krásně nezávislá na tvém pohybu. Dělej pořád a těžší náběhy.

A k té sněhové vánici - my jsme dneska měli 25 stupňů, ale zima a mokro se má vrátit - akorát na dubnový seminář.

 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kontakt

Mgr. Svatava Stodolová

Liberec

E-mail: svatava.stodolova@seznam.cz

Copyright

 

Designed by Majja.

 Mapa stránek

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich